top of page
SUP laud

Pakume Hawailt pärit spordiala SUP ehk stand up paddle surfing elamust. See on suurepärane viis avastada Ida-Virumaa veekogusid - karjäärist rabalaugasteni. 

Meie renditavad Airfun Ocean 2 lauad on stabiilsed ning sobivad kasutamiseks nii algajatele kui ka juba kogenud suppajatele. Kogu varustus on kompaktselt pakitav vastavasse transpordikotti ja mahub hõlpsasti autosse. Tõeline matkahing saab aga koti lihtsa vaevaga selga tõmmata ning rännata veekogu äärde, kuhu sõidukiga ei pääse. 

Täna pakume rendile kahte SUP laua komplekti. Komplekti hinnas on
 aerulaud (max kandevõime 180 kg), mõla (reguleeritav 1,7 m - 2,1 m), jalavõru, käsipump, mobiiltelefoni kott ning varustuse kandekott. Lisatasu eest on komplekti juurde võimalik lisada elektripump.

Pühajõe Puhkemajale lähim suppamispaik on Toila rand, kus päikeseloojangu nautlemine kujuneb omamoodi teraapiaks. Niisamuti soovitame Voka tiiki, mis on algajale suppajale ideaalne veekogu esmakogemuse omandamiseks. Pisut kaugemal, ent võrratuid emotsioone pakub Aidu karjäär oma aheraine mägede ja müstilise selge veega. Lisaks jõed, järved, rabad - Ida-Virumaa veemaastik on imeline!

IMG_2938.heic
IMG_1927.heic
bottom of page