Pühajõe Puhkemaja põhikompleksi kuulub peamaja, mille esimese korruse kaminasaal on ideaalne peopaik sõpruskondadele või seminar-koolitusruum väiksematele töökollektiividele. Esimesel korrusel asub ka väike puuküttega saun, mis mahutab korraga lavale kaks leili armastajat ning sauna puhkeruum kuni kuuele inimesele. Peamaja teisel korrusel on majutuskohad ning hästi varustatud kööginurk. 

Suvehooajal, aprillist oktoobrini, pakume majutust viies Pühajõe Puhkemaja 4-kohalises kämpingus. Külastajate käsutuses on väliköök ning saunamaja puhkeruum, võrkpalliplats ning grillimistarvikud. 

Puhkemaja territooriumil asub 2017 aastal valminud saunamaja. Lavale mahub lõõgastuma kuus kuni kaheksa ning puhkeruumi lahedalt kuni 15 inimest. Saunamaja on võimalik rentida väiksemateks koosviibimiseks aastaringselt. 

Pühajõe Puhkemaja majutab kõrghooajal, 1. mai - 31. oktoober, 43 inimest. Lisaks on territooriumil telkimisvõimalus ning laadimiskoht viiele autokaravanile. Hooajaväliselt pakume võimalust rentida välja terve peamaja. 

Koostöös kohalikke ettevõtjate ning partneritega pakume ettetellimisel toitlustust, kümblustünni, vibulasketiiru ning pisematele klientidele batuudi kasutust.